Duch Dwooch w pubie Dymek z Papierosa, 15.11.2012

Posted: Styczeń 31, 2013 by annaktw88 in Recenzje, opisy, wrażenia

Dzięki uprzejmości artystów tworzących Duch Dwooch mogłam, razem ze znajomymi, świetnie spędzić wczorajszy wieczór. Dotyczy to także wszystkich gości, którzy licznie tam przybyli. W kameralnej atmosferze pubu, można było posłuchać utalentowanych artystów oraz bez problemu spędzić ten wieczór ze swoimi przyjaciółmi bo muzyka tworzyła nie narzucające się hałasem tło dla rozmów. Nie mogę nic zarzucić artystom występującym wczoraj, gdyż reprezentują oni talent i umiejętności które chciałoby się częściej słuchać i oglądać. Wojciech Kroczak grający na pianinie i świetnie wykonujący standardy, wprowadził publikę w całość występu. Na uwagę zasługują też młode, piękne i utalentowane dziewczyny śpiewające w jego akompaniamencie i nie tylko, czyli: Paulina Burzyńska (ASP) i Agata Bzdziuch (liceum nr 17, profil teatralny).

Sam zespół Duch Dwooch (gitara, śpiew i akordeon) zaprezentował pieśni ukraińskie, rosyjskie i polskie. To było dla mnie miłe doświadczenie posłuchać ich w takim wykonaniu.

Klimat koncertu i fajni ludzie sprawili że absolutnie nie żałuję dość późnego powrotu w mglista noc do domu. Takie właśnie wydarzenia, łączące muzykę i spotkania w klubach chciałabym częściej odwiedzać we Wrocławiu. Mam nadzieję, że Duch Dwooch powtórzy jeszcze swój spektakl w innych pubach i pozwoli się poznać szerokiej publiczności.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s