Rockarolla Art Festival, edycja II (19-21.10. 2012) – podsumowanie

Posted: Styczeń 31, 2013 by annaktw88 in Recenzje, opisy, wrażenia

Druga edycja już za nami. Trzy dni koncertów, spotkania z ciekawymi i utalentowanymi ludźmi, sprawna organizacja oraz oczywiście dobry klub, jakim jest Zmierzch. Jesienna edycja miała wg. mnie wyżej postawioną poprzeczkę, mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej.

Finaliści:

I miejsce – The Floorators

II miejsce – Non Stop

III miejsce – Panzerhund

IV miejsce – Slow Motion Bullet

V miejsce – Silence Tranceport

Myślę, że finałowe zespoły reprezentują bardzo dobry poziom, choć przed niektórymi jeszcze trochę pracy (np. warto udoskonalić zachowanie na scenie).

Dwa pierwsze dni dostarczyły mnóstwo emocji i nowych kontaktów, choć w kwestii organizacji drugi dzień był wg. mnie lepszy. Tak jak napisano na stronie Rockarolli gratulacje dla zespołów, które pierwszy raz mogły się zaprezentować na klubowej scenie. To duże wyróżnienie i okazja żeby się wypróbować, a potem postarać się wyciągnąć wnioski. Zaletą jest też to, że słuchali ich nie tylko znajomi, ale także ludzie nieznający ich wcześniej.

Moimi osobistymi faworytami zostały zespoły: As Night Falls, Krótkie Spięcie oraz Petrol Smell, nie znałam ich wcześniej a tutaj wypadli świetnie. Szczególne gratulacje dla As Night Falls i wokalistki, która wspaniale umie zachować się na scenie i oczywiście dobrze śpiewa:)

Plus dla organizatorów za pilnowanie harmonogramu i jasne powiedzenie, że nie tolerują picia na scenie. Może takie wypadki były, ja nic ( przy tej edycji) nie zauważyłam, ale to powinno być zawsze przestrzegane.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s