Łykendowe Przedwiośnie na rockową nutę

Posted: Marzec 1, 2013 by annaktw88 in Koncerty na bieżąco, Koncerty w mieście

Już 9 marca w klubie Łykend na Podwalu będziemy mogli świętować zbliżająca się wiosnę i posłuchać trzech rockowy wrocławskich zespołów (info. ze strony wydarzenia):

FREE BORNS [Rock]

http://www.facebook.com/freebornsband?fref=ts

Młody wrocławski skład czerpiący z szeroko pojętej muzyki rockowej wzbogaconej bluesową nutką, nieustannie zdobywający coraz to nowe doświadczenia koncertowe zarówno w mieście, jak i poza nim. Aktualnie zespół pracuje nad pierwszym wydawnictwem zatytułowanym „Tom Stevenson EP”.

SYMBIOZA [Neo-progressive rock]
http://soundcloud.com/symbioza
http://fb.com/symbioza

Synteza melodyjnego wokalu, zadziornego fletu, mocnych slapowych groove’ów, skomplikowanych klawiszowych solówek i niebanalnej perkusji. Nasza muzyka ma za zadanie koić uszy i serca – działać jak istny balsam muzyczny. Jeśli nie boicie się nietypowych brzmień, metaforycznych tekstów i nowości to dobrze trafiliście. Przyjmiecie dawkę muzyki, która wami poruszy! Dostarczymy wam nie tylko widzialnych przyjemności, ale także duchowych… Jesteśmy organizmem. Jesteśmy SYMBIOZĄ.

PINK PURPLE [Hard rock]
https://www.facebook.com/pages/Pink-Purple/177352119006522?fref=ts

Dostarczenie masy hardrockowej energii, metalowych riffow, bluesowego feelingu a przede wszystkim dobrego klasycznego rocka to cel jaki obrali. Starają się tworzyć jak najlepsza atmosferę na każdym koncercie i bawić się jak najlepiej wraz z Wami za każdym razem.
Zespół powstał w 2011 roku dzięki fuzji miłości do muzyki 4 młodych ludzi których nadzieja jest wprowadzenie czegoś nowego lub chociaż czerpanie i dawanie radości z grania.

Klub Łykend
9.03.2013
godz. 19.00, wstęp 6 zł.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s