Wrocław czeka na „Letnie Kawałki”!

Posted: Maj 25, 2013 by annaktw88 in Wydarzenia

Konkurs „Letni Kawałek Wrocławia” organizowany jest już po raz drugi. Może w nim wziąć udział każdy, kto ma pomysł na muzyczną ilustrację naszego miasta. Może to być utwór w konwencji rapu, reagee, rocka, punku, popu, czy poezji śpiewanej. Ważne, by oddawał klimat i charakter Wrocławia.

Piosenki  na konkurs w formacie mp3 oraz doc. (tekst piosenki) można zgłaszać przez stronę internetową www.kawalekwroclawia.pl. Utwory powinny mieć charakter premierowy, oryginalną muzykę oraz tekst w języku polskim. Utworów można słuchać na stronie internetowej, oraz www.facebook.com/kawalekwroclawia

Letni Kawałek Wrocławia powinien być piosenką łatwo wpadającą w ucho, lekką i ożywczą. Piosenki powinny pokazywać charakter miasta: otwartość, tolerancję, różnorodność, przyjaźń i zabawę – mówi pomysłodawca konkursu, wrocławski biznesmen Maciej Kaczmarski. – Zależy nam na tym, aby zmotywować uzdolnionych ludzi do pięknego śpiewania o naszym mieście. Chcemy pokazać, że Wrocław ma muzyczną duszę i nigdy nie śpi – dodaje.

Z nadesłanych prac jury wybierze dziesięciu finalistów, a następnie wybierze laureatów. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.kawalekwroclawia.pl.

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Letni Kawałek Wrocławia

<![endif]–>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s