Wrocław czeka na letni przebój – kolejne informacje!

Posted: Czerwiec 11, 2013 by annaktw88 in Wydarzenia

Ponad 70 piosenek stanęło do walki o tytuł Letniego Kawałka Wrocławia. W puli nagród 51 tysięcy złotych. Już 14 czerwca poznamy dziesiątkę najlepszych, spośród których jury wybierze zwycięzców muzycznej rywalizacji.

Coraz bliżej finału i coraz większe emocje towarzyszą konkursowi Letni Kawałek Wrocławia. Do rywalizacji zgłoszono 70 różnorodnych utworów. Wśród nadesłanych piosenek znajdziemy trochę popu, rocka, hip hopu, a nawet kawałek o ciężkim heavy metalowym brzmieniu.

 Jury ma z czego wybierać, cieszy też fakt, że w porównaniu do poprzedniej edycji nadesłane w tym roku piosenki prezentują zdecydowanie wyższy poziom – mówi Karolina Gazda Wojszwiłło z Rzetelnej Firmy organizatora konkursu. Większość twórców wzięła pod uwagę rady jury, powstały słoneczne, kolorowe kawałki pełne wakacyjnej energii.

Pierwszą dziesiątkę poznamy 14 czerwca, tydzień później laureatów. W skład jury, które wybierze Letni Kawałek Wrocławia wchodzą artyści, przedstawiciele mediów, organizatora oraz miasta.

To trudny moment, zwłaszcza jeśli się wie, ile czasu, energii a także pieniędzy trzeba poświęcić, żeby nagrać naprawdę fajny, wpadający w ucho kawałek – teraz to my musimy się z tym zmierzyć, wybrać i  zdecydować, to duża odpowiedzialność – przekonuje Marcelina, zwyciężczyni poprzedniej edycji konkursu.

Tak jak w ubiegłym roku, miłośnicy Wrocławia mogą słuchać nadesłanych piosenek na stronie https://soundcloud.com/letnikawalekwroclawia i głosować w plebiscycie internautów już od środy 12 czerwca na www.facebook.com/KawalekWroclawia.

*Tekst pochodzi z informacji prasowej konkursu Letni Kawałek Wrocławia.

Letni Kawałek Wrocławia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s