Zapowiedzi: koncert As Night Falls, S.I.N, Time of Contempt

Posted: Październik 15, 2013 by annaktw88 in Koncerty na bieżąco, Koncerty w mieście

Już 16 listopada zagrają dla miłośników mocnego brzmienia trzy niebanalne zespoły. Warto już sobie zarezerwować czas na ten jesienny wieczór. Zapraszamy!

Oto informacje o zespołach:

Time of Contempt

Grupa powstała w pierwszym kwartale 2011r. Po wielu przemianach, oraz niedogodnościach skład zespołu ustabilizował się. Mieszanka różnych osobowości, daje wyjątkową i niepowtarzalną kombinację. Mamy za sobą pierwsze koncerty, sesję zdjęciową, a także demo, które nagraliśmy w 2013r. Zaczynamy agresywną ekspansję rynku muzycznego. Mocne riffy, połączone z melodyjnym skrzypcowym tłem, oraz tekstami które skłaniają do refleksji. Taka jest nasza dewiza!

http://www.timeofcontempt.pl/
http://www.facebook.com/TimeOfContempt

S.I.N.

SIN oficjalnie powstał w 2009 roku. Do tego czasu przez zespół przewinęło się kilku muzyków, aby wreszcie wyklarował się stały skład: Ula Filipowicz ­ wokal, Adam Zgud – gitara, Tomek Zaręba –
gitara, Robert Sobański – bas, Paweł Ulatowski – perkusja.
W takim składzie w styczniu 2011 roku SIN wydał pierwsze oficjalne demo z własnym materiałem, stworzonym w sali prób, udostępnionej przez Ośrodek Kultury w Oławie będący od 2008 roku bazą zespołu. Rok 2011 i 2012 przyniósł dwie kolejne zmiany w brzmieniu SIN ­miejsce dotychczasowego basisty zajął Robert Borowski, a nową wokalistką została Ela Kołodziejczyk. To nie koniec zmian personalnych, w czerwcu 2013 roku etat basisty objął Darek „Grizzli” Zieliński. Obecny skład (2013) SIN to: Ela Kołodziejczyk ­ wokal, Adam Zgud – gitara, Tomek Zaręba – gitara, Darek Zieliński – bas, Paweł Ulatowski – perkusja.

Twórczość SIN to mieszanka muzycznych inspiracji wszystkich członków zespołu, czadowe połączenie rock&rolla, hard rocka i heavy metalu. Połączenie to świetnie sprawdza się na koncertach, których mamy wiele na swoim koncie.

http://www.sinolawa.pl/
https://www.facebook.com/pages/SIN-Oława/232526156786840

As Night Falls

Zespół As Night Falls powstał latem 2010 r. Muzyka tworzona przez ANF to mało popularny w Polsce Symphonic Metal, zainspirowany przez znane zagraniczne zespoły takie jak Nightwish, Epica czy Within Temptation. Pierwsze koncerty zespołu odbyły się na początku 2012 roku i spotkały się one ze sporym zainteresowaniem i bardzo entuzjastycznymi opiniami. ANF zagrał wiele koncertów, brał udział w ogólnopolskim festiwalu Aria Night, wrocławskim- Rockarolla aRT festiwal, śląskim- Crossroads of rock, Muszlownik Murcki festiwal, Niech cisza milczy, supportował klasykę polskiego rocka zespół Proletaryat, oraz zagrał na jednej scenie m.in. z zespołami: Night Mistress , Mayhayron , Corral, Dirty Brick, Spatial, Hegeroth, Nonamen, Coffinfish, Heretique, Alcoholica i wieloma innymi.

http://www.asnightfallsband.com/
https://www.facebook.com/asnightfallsband

Koncert 16 XI klub Alive

Klub Alive (Wrocław)
Start: 20.00
Cena: 8zł

Wydarzenie na Fb: https://www.facebook.com/events/550672124987290/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s