O Scenie Wrocławskiej

logo_min

Strona powstała, aby zbierać informacje o wydarzeniach muzycznych we Wrocławiu.Rozwija się tutaj amatorska scena muzyczna. Mamy pełno zespołów we wszystkich gatunkach, koncerty zdarzaja sie co krok, co chwila jakiś zespół powstaje, rozpada się, wydaje EPke, wygrywa festiwal, przegrywa festiwal, idzie do Must Be The Music czy innego Mam Talent.
Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w stolicy Dolnego Śląska, to zapraszam do śledzenia Sceny Wrocławskiej.
Dowiesz się o:
– koncertach,
– powstających/umierających zespołach,
– wydawnictwach – czy to LP, EP czy zwykłych singlach,
– festiwalach muzycznych,
– zespołach poszukujących muzyków/muzykach poszukujących zespołu/zespołach poszukujących sali prób/salach oferujących swoje usługi/studiach nagraniowych/etc.
Jeśli jesteś muzykiem (macie zespół) – zapraszamy do kontaktu.
Nie skupiamy się tylko na rocku i metalu. Jeżeli znasz Wrocławskiego rapera, grupę reggae, ambientową, electro – ogółem muzyka – również daj znać. Mówimy tu o muzyce w ogólności.
Poza niusami na bieżąco, zbieramy też wasze opinie i zdjęcia. Jeżeli chciał(a)byś się czymś podzielić – przyślij to na: scena.wroclawska@gmail.com.
Uwaga! W momencie wysłania jakichś treści na powyższy adres zrzekasz się praw autorskich do nich na rzecz Sceny Wrocławskiej.

Polityka treści:
Zamieszczamy informacje o  wydarzeniach związanych z Wrocławskimi muzykami. Jeśli Wrocławski wykonawca gra poza miastem, to piszemy o tym, jeśli odbywa się to stosunkowo niedaleko (Oława, Głogów, etc). Jeśli w naszym mieście w ramach jednego wydarzenia gra pare zespołów, to piszemy o tym tylko jeśli w jednym z zespołów gra przynajmniej jedna osoba z Wrocławia (mieszkająca tu, pochodząca stąd, ucząca się tu, etc).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s