Autorzy

Phill Kiddo
założyciel, pomysłodawca, admin, gość od spraw technicznych, „ten, który dba o spójną wizje”
Muzyka to narkotyk. Uzależnia, uśmierza ból,zmienia postrzeganie rzeczywistości i pokazuje, że świat jest piękny. Muzyka, to coś, co się gra i tworzy, a nie odgrywa i odtwarza. Wrocław to piękne miasto – piękne przez swoją historie, piękne przez swoją architekturę, piękne przez ludzi, którzy tu mieszkają. W skrócie –  ma piękną duszę. Na Scenie zajmuję się administracją i kwestiami technicznymi (sprawy związane z WordPressem, kontami na FB i Twitterze, kwestie reklamy, plakatów, ID, etc), mam pewną wizję tego portalu, którą chcę stworzyć i staram się dawać reszcie z nas wskazówki jak ją spełnić. Kiedyś zajmowałem się wszystkim, później przyszła praca. Teraz, prócz meta-kwestii, zdarza mi się pomóc co nieco w tworzeniu treści.

Czym żyje prócz tego? Jestem z wykształcenia nerdem, kocham książki, lubię rower i kuglarstwo.

Anna
content creator, relacje z koncertów, wywiady
Urodziłam się we Wrocławiu i tutaj na stałe mieszkam. Zainteresowanie muzyką – od zawsze. Szeroki gust muzyczny, nie tylko mocne, rockowe brzemienia. Z chęcią sprawdzę jak muzyka młodych zespołów prezentuje się na żywo na koncertach. Nie lubię „gwiazdorzenia” i niedostępności u muzyków. Cenię za to dobry kontakt artystów z publicznością i dobrą zabawę przed i po koncertach oraz to co w trakcie:) Inspiracje dla mnie to także filmy i moje zwierzaki. Jako członek Sceny przygotuję pytania do muzyków i opiszę w relacji swoje wrażenia z koncertu w przystępny sposób. Wyślę do autoryzacji i zgodzę się na zamieszczenie go na innych stronach (link).

Magda
content creator, zdjęcia z koncertów
Rock i fotografia towarzyszą mi odkąd pamiętam, to połączenie idealne. Uchwycić tą konkretną chwilę na scenie, to jak magicznie przenieść naładowaną pozytywnymi emocjami atmosferę na klatkę zdjęcia. Bardzo długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego kierunku, konkretnej specjalizacji w fotografii, do czasu, aż przeprowadziłam się do Wrocławia i zamieszkałam z wokalistką pewnego zespołu. Od prawie dwóch lat obracam się w kręgach rockowej sceny muzycznej robiąc zdjęcia na koncertach i innych tego typu imprezach.
Ostatnio zupełnie przypadkiem, z dnia na dzień zostałam fotografem Sceny Wrocławskiej, mam nadzieje, że moje foty będą Wam się podobać:) Liczę na owocną współpracę nie tylko z ekipą Sceny ale także z każdym zespołem, któremu dane mi będzie robić zdjęcia:)

____________________________________
Niektórzy z nas nie mają nic przeciwko przedstawianiu się prawdziwymi danymi, niektórzy wolą zostać anonimowi. Jeśli chcecie się z nami skontaktować – sprawdźcie TUTAJ

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s